Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Upitnik za potencijalne nove članove saveza

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 6:34 pm

I tako Vi pogledašte opis našeg saveza i nadjošte se na forumu...jeeej...prvi korak set pitanja na koje tražimo odgovor...pripazite neka pitanja su trick question Laughing

1. Pile pikće dok ne dopikće do kuće - što ne valja u toj rečenici kad se izgovori naglas dva-tri puta?
2. Koliko si puta pogledao Titanic?
3. Možeš li spavat bez jastuka ako inače spavaš s jastukom i obrnuto možeš li sa ako si inače bez?
4. Koliko katapulta treba da se uništi naciljani kamenozidar level 10?
5. To je kriv za to što se mali ispovraćao po autu Gotovčevih?
6. Ko ti jebe mater.
7.Kad si/ste offline koliko često mislite na travijan?
8.Jel ti majka kuala lumpur dok si bija mali?
9. Koji je super heroj najači i zašto?


Zadnja promjena: antonyo7; pet kol 29, 2008 4:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gast
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 6:48 pm

Ti si lud lol! Upitnik za potencijalne nove članove saveza 640934 Upitnik za potencijalne nove članove saveza 812516
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 7:13 pm

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 835194
[Vrh] Go down
Gast
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 7:49 pm

lol!

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 835194

Upitnik za potencijalne nove članove saveza Smilies-31047
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 8:32 pm

ja bi vjerojatno pala na ispitu..ali nema veze entonijooooo ju ar te best Upitnik za potencijalne nove članove saveza 249887 Upitnik za potencijalne nove članove saveza 249887
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 10:41 pm

ovo je super cool1
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 10:46 pm

pa barem bi bilo kulturno postaviti ogledne odgovore nekog člana da se vidi kakv je savez...
kako nitko još nije, ja se usuđujem prihvatiti toga posla:

1. jel to pitanje isto kao i ono: zašto je pile prešlo cestu?!?! zadnje pile koje sam ja vidio je plivalo batrflaj među krumpiričima i komadićima slanine u pečnici... dakle, pile ne pikće!!! tu je kvaka!!!
2. Tajtanik sam gledao samo onaj dio kada santa udara u brod... ili je bilo obrnuto? Uglavnom, barka potonula, santa se otopila... znači izjednačeno 1:1
3. ja ne spavam nit s jastukom nit bez jastuka! tutnem ruku ispod glavurde i imadem taman lijep i udoban položaj... a ruke ni nemoš otkinuti Razz
4. Tko kaže da ti trebaju kate da uništiš naselje?!?! Prijaviš ga MHu i on pobriše cijelo naselje... ili kamenozadaru platiš pivu da malo sfuša u gradnji pa sve ode samo u 3 PM!!!
5. e sada... na kojeg malog misliš? mislim, nisam ja kriv što on ima maloga... pa je vjerojatno ona silikonska kriva jer mu se igrala s malim pa je ovaj 'povratio'!!!
6. No comment
7. a kada sam ja to offline? imam zaljepljen miš u desnoj ruci!!!
8. ne bih znao jer ja nisam bio mali... odmah sam postao veliki dosadnjaković tako da ovo pitanje pada u vodu a ja povlačim špagicu i sve ODEeEeeeeee


- dakle, jesam li prošao? ili da kupim prnje iz saveza Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 10:52 pm

ovdje neznas ko je luđi..... Upitnik za potencijalne nove članove saveza 435189
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 11:23 pm

OS

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 424461
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 11:29 pm

rashka je napisao/la:
OS

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 424461

OS?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 11:32 pm

korejacCRO je napisao/la:
....- dakle, jesam li prošao? ili da kupim prnje iz saveza Smile

Kick iz saveza kick Laughing

Propustio si najbitniji dija:

antonyo7 je napisao/la:
...pripazite neka pitanja su trick question Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 11:42 pm

loptica je napisao/la:
ovdje neznas ko je luđi..... Upitnik za potencijalne nove članove saveza 435189

a ja velim ... OS

što tu ne štima. I meni kick?

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 835194 Upitnik za potencijalne nove članove saveza 835194 Upitnik za potencijalne nove članove saveza 835194


Zadnja promjena: rashka; čet kol 28, 2008 11:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gast
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptyčet kol 28, 2008 11:43 pm

antonyo7 je napisao/la:
rashka je napisao/la:
OS

Upitnik za potencijalne nove članove saveza 424461

OS?



LUDI OS Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 3:21 am

ma mislin da je u pitanju OŠ kao osnovna škola Laughing ...nema nikome kick iz saveza...savez možeš napustiti sam iako....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 3:53 am

036 -novi smajlić maza
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 12:12 pm

Smoki je napisao/la:
036 -novi smajlić maza

hihihihihihihihihi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 2:55 pm

mislim da fali ono vječno pitanje na listi za prijem Koji je super heroj najači i zašto ?

a ja bi odgovorio Betmen jer ima kate jako blizu moga sela


Upitnik za potencijalne nove članove saveza 726697
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 4:31 pm

betmen je napisao/la:
mislim da fali ono vječno pitanje na listi za prijem Koji je super heroj najači i zašto ?

a ja bi odgovorio Betmen jer ima kate jako blizu moga sela


Upitnik za potencijalne nove članove saveza 726697

Prihvaćeno...jednoglasnom odlukom...od strane mene Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptypet kol 29, 2008 6:58 pm

eto šta ti je bet diplomacija Smile il ćeš maza ili diplomacija Smile
samo ovo je javni dio foruma možda bi bilo dobro da nepišemo odgovore na pitanja tu Upitnik za potencijalne nove članove saveza 500663
[Vrh] Go down
catwomen
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 1:48 am

evo ja bi ušla u vaš savez..potrudit ću se i odgovoriti vam na pitanja..a vi meni onda je sam primljena ili ne..

1. u toj rečenici fali svinjetina ili janjetina..kakvo pile i pićkanje..
2.pa svaki dan sam ga gledala..katam susjede i gledam kako tonu ko titanic
3.ja ne spavam..mene zovu chuck norris....meni netreba jastuk
4.moji neprijatelji ni ne stignu doći do toga da izgrade kamenozidariju jer ih ja dotle srušim....a ako i dođe do toga..lijepo ih zamolim da to naprave umjesto mene
5.gotovčeva frizura..i ja povraćam kad vidim njegovu frizuru..ovo je trik pitanje znam..nije on nego ona alien
6.kome da..kome neda ne
7.travian je život
8.ne nije..ja sam njoj kuhala
9.catwomen..zato jer sjebe betmena ...mjauuu mjauuu..a i što je je ..dobar je komad

Upitnik za potencijalne nove članove saveza Catwomen

sad kad sam riješila teoretski dio molim da mi javite kad mogu riješiti i praktični dio...

hvala na pruženoj prilici
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 2:54 am

catwomen, odnosno žene mačke - množina jelte... Ne postoji na s1. alien
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 3:02 am

ex, think OUTSIDE the box! 02
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 3:08 am

Ne pada mi na pamet.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 3:12 am

party pooper Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Emptysub kol 30, 2008 12:05 pm

citat iz profila :

"Posjetitelje i potencijalne kandidate molimo da se služe svojim ingame nickom kada nas obogaćuju svojim posjetama."

Ergo, koga nema na ovom svijetu ne može biti ni u DP-u. Točka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty
PostajNaslov: Re: Upitnik za potencijalne nove članove saveza   Upitnik za potencijalne nove članove saveza Empty

[Vrh] Go down
 
Upitnik za potencijalne nove članove saveza
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Javni dio foruma koji vide i gosti :: Hoćete nam se pridružiti ?-
Forum(o)Bir: